Forma bombastike, tifozja e Juventusit 'çmend' fansat në rrjetet sociale

Forma bombastike, tifozja e Juventusit 'çmend' fansat në rrjetet sociale

19:35, 18/09/2023
A+ Aa A-

Eva Padlok u bë e famshme vite më parë si një prej modeleve më seksi të Moto GP-së.  Ndonëse tashmë larg cirkuiteve, 39-vjeçarja spanjolle vijon të mbetet në qendër të vëmendjes në rrjetet sociale.

Bukuroshja katalanase është tepër aktive në “Instagram”, ndërsa shfaqet në foto dhe video tepër provokuese

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco