Kristi i gatshëm ta takojë, Keisi e refuzon me lezet!

Kristi i gatshëm ta takojë, Keisi e refuzon me lezet!

10:11, 07/06/2023
A+ Aa A-

Keisi nuk i ka pritur mirë deklaratat që Kristi ka bërë pas Big Brother VIP.  Finalisti është shprehur se nuk do kthehej kurrë me Keisin dhe se ata nuk kanë patur komunikim. Tani që Kristi i ka kërkuar takim, Keisi e ka refuzuar.

Gjatë rubrikës “Mos i bjer me top” në “E diell”, Ronaldo Sharka ka telefonuar Keisin, duke i thënë se Kristi dëshironte të linte një takim me të për t’i dhuruar disa çokollata.

“Keisi i meriton ca çokollata belge”, i tha Kristi nga telefoni, mirëpo Keisi e ka refuzuar.  Ajo ka postuar këtë moment në Instagram story dhe ka shkruar: “Nuk i haj të ëmblat”.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco