Kate Middleton e acaruar me Meghan Markle: Ajo është e fiksuar pas parave

Kate Middleton e acaruar me Meghan Markle: Ajo është e fiksuar pas parave

12:52, 01/05/2023
A+ Aa A-

Sado që Princi Harry dhe Meghan Markle pretendojnë se duan paqen dhe privatësinë e tyre, ata nuk mund ta largojnë veten nga shtypi. Sherri i fundit mbretëror mes çiftit të famshëm është me Kate Middleton dhe Princin Ëilliam.

Dukesha e Kembrixhit thuhet se është e acaruar nga fiksimi i Markle për paratë.

“Në sytë e tyre, Meghan duket shumë e preokupuar me imazhin dhe paratë dhe ata e shohin atë shumë të pakëndshme”, -tha një burim për Radar online.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco