Lajmi i fundit

LIVE/ KAFE SHQETO: Belind Këlliçi sjell programin e tij për Tiranën

‘Hakmarrje e pastër‘ Dea Mishel për Kiarën: Të gjente diçka më origjinale

‘Hakmarrje e pastër‘ Dea Mishel për Kiarën: Të gjente diçka më origjinale

16:59, 08/02/2023
A+ Aa A-

Mbrëmjen e djeshme Vëllai i Madh i dha mundësinë Kiarës të hapte “Kutinë e Pandorës”. Ajo dërgoi në nominim tre banorë, një prej të cilëve do të largohet të shtunën.

Kiara zgjodhi Oltën, Tean dhe Dean.

Ditën e sotme Dea diskutoi bashkë me Nitën për zgjedhjen e Kiarës. Nita tha se po të kishte qënë në vendin e Kiarës do kishte nominuar tre lojtarët më të fortë. Sipas Deas, Kiara duhet të kishte një ide më origjinale, jo të kopjonte  idenë e saj. Për të kjo ishte një hakmarrje e hapur.

Dea shprehet shumë kurioze për këtë nominim sepse nuk e di sesi do të shkojë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco