Plas keq debati mes Kiarës dhe Oltës në dhomën e gjumit: Mos ndërhy fare

Plas keq debati mes Kiarës dhe Oltës në dhomën e gjumit: Mos ndërhy fare

13:38, 06/02/2023
A+ Aa A-

Prej disa javësh tashmë raporti midis Olta Gixharit dhe Kiara Titos brenda shtëpisë së “Big Brother VIP” është krisur.

Së fundmi moderatorja është përplasur me aktoren për Armaldon teksa ndodheshin në dhomën e gjumit.

E gjitha nisi kur Kiara i ka kërkuar Oltës ta lërë të qetë maestron i cili ishte i mërzitur pas një debati që pati me Luizin.

Pjesë nga debati:

Kiara: Është hipokrizi më vjen keq qe ta them, boll i hodhe benzinë zjarrit sepse këtë gjë ke bërë nga dita e parë dhe deri më tani. Gjasme po i qan hallin maestros, falsitet total.

Olta: Komplimenta… Nuk po i qaj hallin po i them mos u shqetëso

Kiara: Nuk do qetësohet ai se i the ti, ai qetësohet vetëm duke fjetur gjumë dhe duke e diskutuar nesër, kaq!

Olta: Je duke folur budallallëqe

Kiara: Jo i flet ti pa merak, bëjnë të gjithë si të indinjuar

Tea: Ndoshta dhe janë…

Olta: Ai është i mërzitur, të bëjmë sikur nuk ekziston?

Kiara: Po boll pra e mërzite më keq

Olta: E para njëherë mos ndërhy më farë se çfarë duhet të flas unë

Kiara: Nuk ma thua dot ti kur nuk duhet të ndërhyj unë…

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco