FOTO/ Puthje në buzë mes dy banoreve në Big Brother, ndizet rrjeti

FOTO/ Puthje në buzë mes dy banoreve në Big Brother, ndizet rrjeti

10:08, 29/01/2023
A+ Aa A-

Pas rikthimit në shtëpinë e Big Brother të Gresës, ka ndodhur edhe puthja e parë ndërmjet dy banoreve.

Nga emocionet teksa shkoi për ta pritur, Arta dhe Gresa janë puthur në buzë.

Nuk dihet nëse puthja ndodhi nga pakujdesia, por edhe njëri nga drejtuesit e Big Brother, Alaudin Hamiti e vërejti këtë moment.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco