‘E bëra për hir të lojës’/ Olta tregon pse u pajtua me Efin

‘E bëra për hir të lojës’/ Olta tregon pse u pajtua me Efin

18:21, 28/01/2023
A+ Aa A-

Duke folur me Xhonin, Bjordin dhe Valbonën në oborr, Olta tha se me Efin bëri paqe vetëm për hir të lojës.

Sipas saj, në jetën jashtë, nëse një njeri qoftë ky mashkull apo femër, i drejtohet asaj në atë mënyrë, ajo nuk e sheh më me sy atë person.

Ajo shtoi se edhe atmosfera e darkës, pra e gjithë përgatitja dhe qirinjtë, influencuan në uljen e ‘gjakrave’ mes atyre të dyjave.

Olta shtoi se edhe nëse me dikë brenda shtëpisë, nuk do doje të kishe asnjë kontakt, mundësia për ta realizuar këtë gjë është shumë e vështirë, pasi me këta persona kalon kohë 24 orë.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco