Me të voglin e saj pranë oxhakut, Dojna jep një mesazh të rëndësishëm

Me të voglin e saj pranë oxhakut, Dojna jep një mesazh të rëndësishëm

09:52, 09/12/2022
A+ Aa A-

Moderatorja Dojna Mema dhe partneri i saj Vlashent Sata mirëpritën në jetë, në muajin gusht, djalin e tyre të parë të cilin e quajtën Nolan Sol Sata.

Ashtu si gjatë shtatzënisë, edhe tani që është bërë nënë, Dojna është mjaft aktive në rrjetet sociale, duke ndarë momentet më të ëmbla me të birin.

Siç është ky i fundit ku duket pranë oxhakut me të voglin e saj. Krahas imazhit, moderatorja ka dhënë edhe një mesazh të rëndësishëm për të gjithë.

“Ky vit më dha gjithë botën! Mbani zemrën çelur, e shpirtin gjithmonë ngrohtë ♥️”, -shkruan Dojna.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco