Getinjo 'habit' me rrëfimet në Big Brother Vip Kosova: Toka është e rrafshët

Getinjo 'habit' me rrëfimet në Big Brother Vip Kosova: Toka është e rrafshët

20:22, 07/12/2022
A+ Aa A-

Getinjo, është njëri nga banorët e “Big Brother VIP Kosova”.

Ai po tregohet  i shkathët me mendimet e tij të cilat po i ndan me të tjerët. Ditën e djeshme ai shpjegoi se sa beson në Zot, e sot ka folur për tokën.

Image

Getinjo u ka treguar banorëve se ai nuk e beson faktin se toka është e rrumbullakët. Sipas tij toka është e rrafshët. E kjo ide e tij është shpërndarë nëpër rrjete sociale.

"Krejt e di unë shpjegimin e Gjeografisë që na kanë shpjeguar në shkollë, por unë nuk e besoj. Bota është e rrafshët dhe unë ende e mendoj, a din me sa njeriun kam bërë debate”, ka thënë ai.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco