Në mes të zërave për një lidhje të re, Dua Lipa shfaqet në New York me miqtë

Në mes të zërave për një lidhje të re, Dua Lipa shfaqet në New York me miqtë

13:41, 01/10/2022
A+ Aa A-

Dua Lipa ishte mbrëmjen e djeshme për një natë në qytet me shokët e saj, Mark Ronson dhe gruan e re Grace Gummer, në qytetin e Nju Jorkut të premten.

Lidhja miqësore, e cila me sa duket përfshinte një ndalesë për darkë, vjen dy ditë pasi Daily Mail raportoi ekskluzivisht se ajo ishte parë në një takim darke me komedianin dhe prezantuesin e Daily Show Trevor Noah. Lipa, 27 vjeçe, tregoi sensin e saj të modës në një veshje tërësisht të zezë, kur doli e vetme për natën e saj me miqtë e saj në Manhattan. Ylli i “New Rules” ishte veshur me një jumpsuit të gjerë.

Image

Lidhja miqësore, e cila me sa duket përfshinte një ndalesë për darkë, vjen dy ditë pasi Daily Mail raportoi ekskluzivisht se ajo ishte parë në një takim darke me komedianin dhe prezantuesin e Daily Show Trevor Noah. Lipa, 27 vjeçe, tregoi sensin e saj të modës në një veshje tërësisht të zezë, kur doli e vetme për natën e saj me miqtë e saj në Manhattan. Ylli i “New Rules” ishte veshur me një jumpsuit të gjerë.

Lidhja miqësore, e cila me sa duket përfshinte një ndalesë për darkë, vjen dy ditë pasi Daily Mail raportoi ekskluzivisht se ajo ishte parë në një takim darke me komedianin dhe prezantuesin e Daily Show Trevor Noah. Lipa, 27 vjeçe, tregoi sensin e saj të modës në një veshje tërësisht të zezë, kur doli e vetme për natën e saj me miqtë e saj në Manhattan. Ylli i “New Rules” ishte veshur me një jumpsuit të gjerë.

Image

Me rënien e temperaturës, këngëtarja mbante veshur edhe një pallto të fryrë që i ra pothuajse deri te kyçet e këmbëve të saj ndërsa mbante një çantë të madhe lëkure. Ajo e plotësoi pamjen e saj me një palë atlete të zeza, syze dielli. I njohur si një personazh modest, Ronson, miku i Duas u pa duke u kapur për dore me gruan e tij të veshur me atë që dukej të ishte një kostum tweed në ngjyrë kafe, të cilin e përshtati me një bluzë të bardhë.

Producenti i diskografisë, kompozitori dhe DJ, 47 vjeç, gjithashtu veshi një palë atlete të bardha. Gummer, e cila është vajza e aktores fituese të Oskarit Meryl Streep dhe skulptorit Don Gummer, gjithashtu shkoi me një veshje tërësisht të zezë që përfshinte një xhaketë lëkure dhe çizme.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco