FOTO/ 'Djali i ditëlindjes', Rita Ora dedikim të ëmbël për bashkëshortin e saj

FOTO/ 'Djali i ditëlindjes', Rita Ora dedikim të ëmbël për bashkëshortin e saj

21:37, 17/08/2022
A+ Aa A-

Martesa e Rita Orës dhe Taika Waititi-t bëri bujë të madhe në media! Bashkëshorti i saj feston ditëlindjen e tij dhe Rita i ka dedikuar një urim në InstaStory. Gjithashtu në foto ishte edhe James Cameron.

Ajo, ndau një foto të saj me Taika dhe regjisorin e Avatar, i cili mbushi 68 vjeç në të njëjtën ditë me partnerin e këngëtares. Ndërsa postoi edhe një foto tjetër vetëm të Taika Waititi-t

Djemtë e ditëlindjes @jamescameronofficial @taikawaititi”, shkroi Rita.

Rita Ora u martua me Taika Waititi në fshehtësi të plotë, larg vëmendjes së medias. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco