Lajmi i fundit

Protesta e 7 korrikut, PD cakton grupet e punës, bashkohet grupi parlamentar demokrat

Kim Kardashian tregon zyrën/ Ndjekësit: Këto janë karriget më të pakëndshme në botë

Kim Kardashian tregon zyrën/ Ndjekësit: Këto janë karriget më të pakëndshme në botë

11:10, 23/06/2022
A+ Aa A-

Kim Kardashian kohët e fundit u mburr me zyrën e saj të dekoruar me stil dhe njerëzit në internet pretendojnë se nuk kanë parë kurrë mobilje më të pakëndshme.

Në videon e publikuar edhe në 'TikTok', Kim tregon zyrën e tij të dekoruar në stilin skandinav dhe në një moment shihen karriget në formë trekëndëshi të destinuara për mysafirët.

“Mendoj se sapo gjeta karriget më të pakëndshme ndonjëherë”, shkruante teksti sipër videos, me të cilin janë pajtuar dhjetëra përdorues të rrjetit social.

“Më mirë të ulem në tokë”, shkroi njëri dhe tjetri shtoi: “Këto janë karrige që të ftuarit të mos qëndrojnë shumë gjatë”.

Kim gjithashtu tregoi një karrige masive, prej druri pas një tavoline zyre, e cila gjithashtu shkaktoi polemika. Shumë shkruajnë se është thjesht e pamundur të ulesh në mobilje të tilla për më shumë se disa minuta.

Pati edhe nga ata që dolën në mbrojtje të yllit të reality dhe i shpjeguan se ajo i përdor mobiliet vetëm për qëllime dekorative dhe se ndoshta nuk e përdor fare zyrën.

 

@kardashianicon Prayers to whoever sits on those chairs🙏 #kimkardashian #office #foryoupage ♬ original sound - kardashianicon

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco