Po ju e gjeni veten?/ Katër shenjat e horoskopit që 'vdesin' për çdo gjë romantike

Po ju e gjeni veten?/ Katër shenjat e horoskopit që 'vdesin' për çdo gjë romantike

17:32, 22/05/2022
A+ Aa A-

Cilat shenja të Horoskopit jetojnë për dashurinë? Ato janë katër dhe adhurojnë ngrohtësinë e romancën.

Më poshtë njihuni më në brendësi me detajet.

Gaforrja

Gaforrja është aq romantike dhe e ndjeshme saqë fjalë për fjalë dominon shtëpinë dhe familjen e katërt. 

Ata janë aq të dashur dhe të varur nga të tjerët, saqë ndonjëherë u mjafton të shijojnë ndjenjat e tyre pavarësisht nga përfundimi i gjërave. 

Gaforrja drejtohet nga Hëna, planeti i emocioneve dhe botëve të brendshme, ku sundon romanca dhe besojnë në dashuri përgjithmonë.

Peshorja

A keni takuar ndonjëherë një Peshore që nuk ishte romantike? 

Gjithçka ka kuptim kur kujton se Peshorja drejtohet nga Venusi, planeti i bukurisë, dashurisë dhe luksit. 

Peshorja është plotësisht e dashuruar me idenë e dashurisë së vërtetë dhe sigurisht që nuk i duhet Dita e Shën Valentinit për ta kujtuar këtë.

Akrepi

Një Akrep mund të jetë vetëm intensiv dhe i pasionuar pas romancës. 

Duket sikur Akrepat po përpiqen gjithmonë kaq thellë për dikë dhe po dashurohen në të njëjtën mënyrë të thellë. 

Po, dashuria dhe romanca thyejnë monotoninë e realitetit dhe ju tregojnë diçka shumë më emocionuese. 

Pavarësisht nëse kjo dashuri zgjat apo zhduket, ju në mënyrë të pashmangshme ndryshoni në një farë mënyre. Akrepi thjesht i bie me fytyrë!

Peshqit

A keni takuar ndonjëherë Peshqit që nuk e kishin mendjen në re?

Kjo sepse ata ëndërrojnë një botë shumë më magjike se realiteti dhe pa dyshim ajo është plot romancë.

Peshqit udhëhiqen nga Poseidoni, planeti i ëndrrave, iluzioneve dhe imagjinatës….

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco