Enca sapo na zbuloi tiparet e burrit ideal për të

Enca sapo na zbuloi tiparet e burrit ideal për të

09:14, 23/01/2022
A+ Aa A-

Enca është një nga këngëtaret më të komentuara të industrisë së muzikës në Shqipëri dhe jo vetëm.

Këngëtarja duket se po shijon në maksimum jetën e saj si një vajzë beqare.

 

Së fundmi, ajo zhvilloi një intervistë virtuale me ndjekësit e saj në “Instagram” ku mori pyetje të shumta.

Një ndjekës e pyeti: “Cili është tipi yt?”

 

Kësaj pyetje këngëtarja iu përgjigj:

“Duhet të jetë i pashëm, të ketë sjellje të shkëlqyer, inteligjent, argëtues dhe besnik”.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco