Lajmi i fundit

ÇIM PEKA LIVE/ Erdogan, mik apo sulltan

Tregoi se i është kthyer tumori në kokë, Dafina Zeqiri ka një mesazh për Adriana Matoshin

Tregoi se i është kthyer tumori në kokë, Dafina Zeqiri ka një mesazh për Adriana Matoshin

19:34, 29/11/2021
A+ Aa A-

Aktorja e njohur dhe deputetja në Kuvendin e Kosovës ka njoftuar lajmin e hidhur se asaj i është rikthyer sërish tumori në kokë pas 9 vitesh.

Të shumta kanë qenë reagimet e një prej tyre është edhe ai i Dafina Zeqirit.

Une zgjedh buzqeshjen si petkun me te mire te mbrojtjes dhe perballjes me sfidat e jetes!
Femer e forte eshte ajo e cila pas cdo dhimbje arrine te perqafoj realitetin me nje buzqeshje e cila flet me shume se 1,0000 fjale @adrianamatoshi,Të Dua!

Me anë të një postimi prekës në rrjetet sociale, Matoshi shkruan se të mërkurën duhet të përballet srish mes jetës dhe vdekjes, por e di që do vazhdojë, pasi rrugëtimi i saj është shumë i gjatë.

Aktorja ka falenderuar mjekët me të cilët e ka luftuar sëmundjen këtë herë dhe u ka bërë të gjithëve thirrje që ta duan jetën dhe veten.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco