Tuna ironizon haptazi kolegĂ«t lidhur me urimet pĂ«r ‘FestĂ«n e Flamurit’

Tuna ironizon haptazi kolegĂ«t lidhur me urimet pĂ«r ‘FestĂ«n e Flamurit’

16:55, 29/11/2021
A+ Aa A-

DitĂ«n e sotme tĂ« gjitha rrjetet sociale ishin tĂ« mbushur me organizime tĂ« shumta sa i pĂ«rket festĂ«s sĂ« pavarĂ«sisĂ« dhe i gjithĂ« rrjeti ishte i ‘veshur’ kuq e zi.

Kësaj vale urimesh e festimesh iu bashkuan edhe një numër shumë i madh i të famshmëve.

Disa publikuan këngë e të tjerë të paktën një fotografi me veshje apo simbole me motive patriotike.

Por në mesin e atyre që këtë ditë e kaluan normal si çdo ditë tjetër ishte Tuna Sejdiu.

Artistja nga Shkupi nuk bëri ndonjë urim madje ka ironizuar me të famshmit dhe kolegët e saj.

“Ma shumĂ« jeni lodhĂ« tuj urue se na tuj luftue – IsĂ« Boletini”, ka shkruar Tuna sipĂ«r njĂ« fotografie tĂ« atdhetarit tĂ« madh nga Kosova, Isa Boletini.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco