Sezoni veror ende nuk ka mbaruar, Demi Rose rrit sërish temperaturat me fotot ‘hot’

Sezoni veror ende nuk ka mbaruar, Demi Rose rrit sërish temperaturat me fotot ‘hot’

14:57, 20/10/2021
A+ Aa A-

Kur bëhet fjalë për Demi Rose, padyshim që të gjithëve ju vijnë në mendje foto hot të modeles që I publikon shpesh në rrjete e saj sociale.

Ditën e sotme, ajo ka publikuar në Instagramin e saj disa fotografi ku shfaqet  eveshur me një ‘body’ në ngjyrë të brdhë që i nxirrnin në pah hiret femërore.

Demi ishte në formë të shkëlqyeshme, teksa bëntë shëtitje në një nga plazhet e Californisë dhe modeloi me rrobat e banjos nga “Pretty Little Thing”.

Fotoja ka marrë mijëra pëlqime nga ndjeksit të cilët e kanë komplimentuar për paraqitjen.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco