'Zot ki mëshirë', Britney ka një thirrje për të gjithë ata që se ndihmuan në ditët e vëshitra me të atin

'Zot ki mëshirë', Britney ka një thirrje për të gjithë ata që se ndihmuan në ditët e vëshitra me të atin

09:54, 16/10/2021
A+ Aa A-

Dihet tashmë se këngëtarja dhe personi më me ndikim në botë, Britney Spears, fitoi betejën disa vjeçare me të atin.

Si gjithmonë ajo ka hapur zemrën, për situata të caktuara dhe kësaj here nuk mungon një postim i saj në Instagram rreth gjendjes së saj emocionale.

"Thjesht do të jem e sinqertë dhe do të them që kam pritur kaq gjatë për të qenë e lirë nga situata në të cilën jam … dhe tani që është këtu kam frikë të bëj dicka sepse kam frikë se mos bëj një gabim !! ! Për kaq shumë vite më është thënë gjithmonë nëse kam sukses në gjëra, mund të përfundonte … dhe nuk përfundoi kurrë !!! Kam punuar kaq shumë, por tani që është këtu dhe po i afrohem gjithnjë e më shumë fundit, jam shumë e lumtur, por ka shumë gjëra që më trembin   !!! Hapat kalojnë nëpër pemë   dhe në rrugë    kur të shkoj me makinë në shtëpi dhe është e tmerrshme !!!! Dhe unë duhet të vozis nga një shkollë fillore … fëmijët janë një punë e madhe … por kështu jam edhe unë !!!!! Kështu siç thashë kam frikë të mos bëj diçka të gabuar … kështu që nuk do të postoj aq shumë në një botë ku është liria jonë të jemi të lirë, se është turp !!! Fillova ta përjetoj atë kur mora çelësat e makinës sime  për herë të parë 4 muaj më parë dhe kanë kaluar 13 vjet !!!! Unë nuk kam bërë asgjë për t’u trajtuar ashtu siç kam qenë për 13 vitet e fundit !!! Unë jam e neveritur nga sistemi dhe uroj të jetoj në një vend tjetër !!! Unë po festoj Krishtlindjet   herët këtë vit … sepse pse jo ??? !!! Unë besoj se çdo arsye për të gjetur më shumë gëzim në jetë është një ide e mirë … dhe nuk është sekret që unë e kam kaluar atë në të kaluarën … kështu që më duhet të bëj gjëra pak më ndryshe tani e tutje !!! Zoti mëshiroftë shpirtrat e familjes sime nëse bëj ndonjëherë një intervistë !!! Ndërkohë … Unë jam duke qëndruar larg nga biznesi – e cila është gjithçka që kam njohur ndonjëherë gjithë jetën time … kjo është arsyeja pse kjo është kaq shumë konfuze për mua !!! Gjithsesi … Zoti ju bekoftë të gjithëve   !!!
,- ka shkruar ajo.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco