'Dua të jenë fëmijë', Drew Barrymore kundra postimit të fëmijëve në rrjete sociale

'Dua të jenë fëmijë', Drew Barrymore kundra postimit të fëmijëve në rrjete sociale

18:52, 28/09/2021
A+ Aa A-

Drew Barrymore foli për mënyrën sesi e mban private jetën e fëmijëve të saj.

Aktorja e The Wedding Singer, 46 vjeçe, u pyet nga podcast-i i Armchair Expert, i organizuar nga Dax Shepard dhe Monica Padman, të hënën dhe bisedoi pse ajo ka vendosur të përmbahet nga postimi i vajzave Olive, 9 vjeç dhe Frankie, 7- të cilat i ka nga martesa me ish burrin Will Kopelman.

Unë dua që ato të jenë fëmijë.” i tha Barrymore Shepard dhe Padman.

“Ato shikojnë TikTok, i duan mediat sociale,” vazhdoi ajo, por vuri në dukje se Olive dhe Frankie e dinë se ata nuk duhet të shfaqen vetë e as nuk do të shfaqen në shfaqjen e saj të The Drew Barrymore Show,që tashmë është në sezonin e saj të dytë.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco