Mendonin se kamerat ishin fikur, Argjendi puth Mikelën në gjoks

Mendonin se kamerat ishin fikur, Argjendi puth Mikelën në gjoks

08:02, 25/09/2021
A+ Aa A-

Argjendi dhe Mikela ishin tepër të afërt gjatë takimit të tyre, por diçka më shumë ndodhi kur mendonin se u fikën kamerat.

Në një moment, Argjendit i erdhi një mesazh nga Ritvana dhe i tha Mikelës se kush i kishte shkruajtur.

Menjëherë pas mesazhit, u hodh në krahët e Mikelës duke i dhënë dhe një puthje në gjoks.

Mikela e kalon me të qeshur këtë situatë duke i thënë: “Në një moment kaq romantik më kujton Ritën?”

Ndërsa në studio, Ritvana shpjegoi se i shkruajti Argjendit për fotografitë që kishin bërë pasi donte t'i postonte në rrjete sociale.

Image

ImageImageImage

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco