Fjoralba Ponari feston ditëlindjen dhe merr dhuratën e veçantë nga personi i zemrës

Fjoralba Ponari feston ditëlindjen dhe merr dhuratën e veçantë nga personi i zemrës

11:40, 25/06/2021
A+ Aa A-

Moderatorja e dashur për publikun, Fjoralba Ponari feston sot ditën e saj të lindjes.

Ajo bën 27 vjeçe dhe duket se dhuratën e parë e ka marrë nga i dashuri i saj, Françesko.

Ai i ka dhuruar një libër, i cili mban të gjithë historinë e tyre të dashurisë dhe momentet më të bukura që kanë kaluar së bashku.

E emocionuar, Fjoralba e ka ndarë menjëherë dhuratën me ndjekësit e saj në Instagram dhe duket shumë  e lumtur.

“Dhurata e parë! Dhuratat sentimentale janë më të mirat”, shkruan Fjoralba në postim.

Image

 

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco