Monika Kryemadhi në SHBA, mëngjes me Bebe Rexhën

Monika Kryemadhi në SHBA, mëngjes me Bebe Rexhën

17:59, 17/05/2021
A+ Aa A-

Edhe në intervista të mëparshme, Monika Kryemadhi ka pranuar se ajo dhe këngëtarja me famë botërore Bebe Rexha, kanë lidhje gjaku dhe janë kushërira.

 

Pas zgjedhjeve të 25 Prillit, kryetarja e ‘LSI’ ka fluturuar drejt Shteteve të Bashkuara të Amerikës ku është pritur ngrohtësisht nga ylli i “I’m a Mess”.

Ka qenë Bebe ajo që ka ndarë një video në “InstaStory” me Monikën duke shijuar mëngjes së bashku në Los Angeles.

 

“Jam në Los Anxhelos duke ngrënë mëngjes me kushërirën time të bukur”- thotë këngëtarja shqiptare teksa shfaqet krahë Kryemadhit në tavolinë.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco