Lajmi i fundit

FOTO/ Dalin pamjet e para pas atakut kardiak, ja si është gjendja e Eriksen

Harry Styles dhe Emma Corrin bashkë dhe të lumtur gjatë xhirimeve të 'My Policeman'

Harry Styles dhe Emma Corrin bashkë dhe të lumtur gjatë xhirimeve të 'My Policeman'

10:02, 10/05/2021
A+ Aa A-

Harry Styles dhe Emma Corrin janë ‘çift’ në filmin që do të transmetohet së shpejti “My Policeman”.

Dyshja së fundmi janë parë në Brigton për xhirime, derisa ishin të veshur me  stilin e viteve të 1950-ta, shkruan Daily Mail.

27-vjeçari në këtë film ka rolin kryesor, prodhimtari kjo që bazohet nga novela e Bethan Roberts.

Harry do të shfaqet si polic me emrin Tom, i cili është i martuar me Emman, ndërsa ka aferë me kuratoren e një muzeu.

Teksa fotografoheshin gjatë xhirimeve, ata u panë duke biseduar, teksa ishin të kapur krah më krah.

Image

Image

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco