E veshur apo e zhveshur, Kylie Jenner di të vjedhë vëmendjen në të dyja rastet

E veshur apo e zhveshur, Kylie Jenner di të vjedhë vëmendjen në të dyja rastet

10:45, 11/04/2021
A+ Aa A-

Kylie Jenner është padyshim një nga femrat më të komentuara në botën e show-bizzit.

Kur bëhet fjala për vëmendje, ajo di gjithmonë si ta vjedhë atë.

Së fundmi, ajo ndau në rrjetin e saj social Instagram disa foto ku duket më tërheqëse se kurrë.

E veshur plot stil me një veshje të kuqe dhe bojëqiell, Kylie pozoi para pasqyrës, teksa vuri në pah belin dhe të pasmet e formësuara.

Image

Image

Image

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco