Bëhuni gati për një xhiro në shtëpinë përrallore që shiti Lily Collins

Bëhuni gati për një xhiro në shtëpinë përrallore që shiti Lily Collins

12:12, 28/02/2021
A+ Aa A-

Lily Collins dhe i fejuari isaj Charlie McDowell kanë shitur shtëpinë e saj mahnitëse në Beverly Hills.

Shitja u mbyll dje, sipas Realtor.com. 

Detajet mbi shitjen prej 13.5 milion dollarësh janë të pakta, por The Post mori një vështrim ekskluziv në atë që ndodhet brenda kësaj pallati joshës 'Hollywood Regency' .

Ylli i "Emily in Paris" bleu pronën me katër dhoma gjumi, me pesë banjo për 12.5 milion dollarë në 2016.

Shtëpia 5,000 metra katrorë ndodhet në veri të Bulevardit Sunset, larg syve kureshtarë. 

Shfletoni galërinë e mëposhtme për disa imazhe nga shtëpia (parajsë) e yllit.

   

   

   

   

  © SYRI.net

  Lexo edhe:

  Komentet

  Shto koment

  Denonco