Delilah Belle Hamlin dhe Eyal Booker nuk përmbahen/ Xhirime s*eksi në dush

Delilah Belle Hamlin dhe Eyal Booker nuk përmbahen/ Xhirime s*eksi në dush

09:53, 25/02/2021
A+ Aa A-

Delilah Belle Hamlin dhe i dashuri i saj Eyal Booker, kanë ndarë disa poza intime në fotosesionin e tyre të ri të revistës 'Paper', duke pozuar me të brendshme dhe duke shkëmbyer puthje të thella.

Gjatë xhirimit seksi, modelja 22-vjeçare e cila kishte veshur një set të brendshëm prej dantellash të bardha, u bashkua me yllin e "Love Island" për një dush me avull .

Kujtojmë, se modelja, vetëm pak kohë më parë 'u hap' me Booker, në lidhje me luftën e saj të shëndetit mendor, duke thënë se e kishte kuptuar se dështimi është "vetëm një pjesë e punës" kur bëhet fjalë për botën e modës. 

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco