Edhe pse shtatzënë, modelja Emily Ratajkowski ende në superformë

Edhe pse shtatzënë, modelja Emily Ratajkowski ende në superformë

14:08, 27/01/2021
A+ Aa A-

Ajo është gjithmonë tërheqëse, me apo pa një bebe në bark.

Modelja shtatzënë Emily Ratajkowski tregoi barkun e saj në rritje ndërsa ishte me pushime këtë javë, teksa pozoi me një fustan të kuq , në Instagram.

Sidoqoftë, kjo nuk ishte hera e parë që modelja ka veshur këtë fustan pasi ajo e ka veshur dhe më parë kur nuk ishte shtatzënë .

Pra, pavarësisht muajve të shtatzënisë që kanë kaluar, trupi i modeles vazhdon të jetë në super formë përderisa kjo e fundit arrin të veshë të njëjtin fustan një vit më pas.

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco