Pesë mënyra për kombinimin e UGG gjatë vitit 2021

Pesë mënyra për kombinimin e UGG gjatë vitit 2021

10:28, 21/01/2021
A+ Aa A-

Na duket mjaft e vështirë të gjemë arsyet pse bota ka 'përqafuar' kolektivisht çizmet komode, UGG .

(Çizmet Ugg - janë një lloj çizmesh si për meshkuj dhe për femra, bërë me lëkurën e deleve dhe e kanë origjinën nga Australia. Çizmet bëhen zakonisht nga lëkura e dashit me leshin nga brenda dhe lëkuren e përpunuar jashtë, duke ju shtuar një sholl sintetik).

Por pa e zgajtur shumë, këtu janë pesë UGG që ne aktualisht i duam, me disa këshilla se si t'i vishni ato në 2021.

Në fund, artikulli mbyllet me një mënyrë me të cilën nuk duhet t'i kombinoni kurrë UGG.

1.

Image

2.

Image

3.

Image

4.

Image

5.

Image

Kujdes! Nuk sugjerohet...

Image

 

Burimi: PureWow

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco