Kritika për lidhjen me Harry Styles, Olivia Wilde merr vendimin drastik

Kritika për lidhjen me Harry Styles, Olivia Wilde merr vendimin drastik

21:44, 20/01/2021
A+ Aa A-

 

Aktorja Olivia Wilde është përballur me një lum kritikash pasi lidhja e saj me Harry Styles u bë publike. Mirëpo për këtë arsye ajo ka marrë një vendim drastik për të mos lejuar asnjë lloj fjale të pahijshme në adresën e saj në Instagram, duke limituar komentet në postimet e saj nisur nga kritikat e panumërta për lidhjen e re.

Ata janë fotografuar disa herë në shoqërinë e njëri-tjetrit, por nuk kanë folur publikisht për lidhjen e tyre.

Harry 26 vjec dhe Olivia 33 vjeç janë njohur me njëri-tjetrin muaj më parë për shkak të një projekti të përbashkët kinematografik, filmi “Don’t worry, darling”. Këngëtari e “Watermelon Sugar” dhe Olivia kanë filluar një romancë diskrete ndërsa ajo ishte ende në një lidhje me ish-partnerin e saj, Jason Sudeikis.

Gjithashtu, një burim tjetër ka pohuar për US Weekly faktin se ish-bashkëshorti i Olivias ende shpreson që të rikthehen bashkë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco