Futbollisti i njohur shqiptar do bëhet baba për herë të dytë

Futbollisti i njohur shqiptar do bëhet baba për herë të dytë

07:50, 16/01/2021
A+ Aa A-

Futbollisti i njohur Granit Xhaka dhe e shoqja, Leonita do të bëhen së shpejti prindër për herë të dytë.

Lajmin e ëmbël e ka bërë të ditur vetë Leonita, me anë të një postimi në Instagram.

Ajo ka publikuar një foto krah Granitit dhe vajzës së tyre të parë, Ayanës.

Në sy bie barku i saj i rrumbullakosur, i cili lë të kuptohet që është disa muajshe shtatzënë.

"Ayana do të bëhet motër e madhe. Mezi presim të të takojmë ëngjëll i vogël", ka shkruar Leonita krahas fotos.

ImageImage

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco