FOTO/ Salma Hayek rikthen ngjyrat e forta gjatë dimrit

FOTO/ Salma Hayek rikthen ngjyrat e forta gjatë dimrit

19:30, 31/10/2020
A+ Aa A-

Kjo veshje e aktores së njohur, Salma Hayek është trendi i kohës. Kombinimi i të zezës, të kuqes dhe vishnjes, e tregon Salma-n mjaft klasike.

54 vjeçarja tregoi se kjo ngjyrë bën një rikthim të fortë gjatë stinëve të vjeshtës dhe madje edhe dimrit, pasi është sinonim i feminitetit dhe forcës. 

Salma ndau një fotografi në Instagram në të cilën u shfaq para disa kungujve. Edhe pse nuk specifikoi se në çfarë vendi ndodhej. "Sezoni i kungujve", shkruajti ajo krahas fotos, që mori më shumë se 277,000 "pëlqime".

A do guxoni dhe ju të visheni me këto ngjyra të forta? /Marrë nga MX.Hola/ Përshtati K.H/Syri.net/ 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco