Khloe Kardashian kritikohet sërish për ndryshimet në fytyrë

Khloe Kardashian kritikohet sërish për ndryshimet në fytyrë

19:16, 01/10/2020

Khloe Kardashian është kryqëzuar nga fansat e saj, pas publikimit të disa fotografive ditën e hënë nga bashkëpunimi i saj me kompaninë ‘Ipsy’.

Tashmë, ajo është bërë partnere e këtij brendi, por përdoruesit e Twitter u fokusuan më shumë te fytyra e saj, duke thënë se mënyra se si janë edituar fotografitë ka bërë të ketë ngjashmëri të madhe me mbretëreshën e muzikës pop, Beyonce.

Disa të tjerë po ashtu e krahasuan me karakterin e Jaqen H’har në serialin e famshëm “Game of Thrones”.

Dhe disa të tjerë bënë shaka se si në mënyrë kaq të shpejt ndërroi tërësisht pamjen.

Kjo nuk është hera e parë që Kardashian komentohet për ndryshimet që bën në fytyrë.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco