Vajza Kylie Jenner mban në shpinë çantën me çmimin marramendës

Vajza Kylie Jenner mban në shpinë çantën me çmimin marramendës

15:30, 01/10/2020

Kylie Jenner u bë nënë dy vite më parë dhe me sa duket ka vendosur të mos kursehet aspak për vogëlushen e saj.

Këtë e ka treguar së fundmi, teksa i bleu Stormy-t një çantë me çmim marramendës për ditën e parë të shkollës. Në një foto që Kylie publikoi dukej vogëlushja tek mbante një çantë ngjyrë rozë në shpinë.

Mirëpo ndjekësve nuk iu shpëtoi fakti se çanta është e markës Hermes dhe kushton rreth 12 mijë dollarë

Në ditën e parë të shkollës, Stormy shoqërohej nga bizesmenja e kozmetikës dhe babai i saj Travis Scott.

Image

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco