Vajza vëmendje/ Ju ndihmojmë me dhjetë ide si të kombinoni një xhaketë lëkure

Vajza vëmendje/ Ju ndihmojmë me dhjetë ide si të kombinoni një xhaketë lëkure

12:39, 29/09/2020

Erdhi vjeshta dhe xhaketa e lëkurës është një personifikuese e mirë e kësaj stine.  Lehtësisht e kombinueshme dhe shumë e domosdoshme po ashtu, kjo xhaketë nuk duhet të mungojë asnjëherë në garderobën tuaj!

Shfletoni galerinë e mëposhtme ku keni 10 ide se si të kombinoni një xhaketë lëkure:

 

Burimi: Cosmopolitan

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco