Ja cilat janë shenjat që këtë fundjavë vjeshte do ta kenë të zjarrtë

Ja cilat janë shenjat që këtë fundjavë vjeshte do ta kenë të zjarrtë

11:32, 25/09/2020

Prania e planetit Venus i cili njihet si planeti i dashurisë dhe nxitjes të bashkëpunimit ndodhet në shenjën e Luanit.

Dhe kjo prani e këtij planeti në shenjën e Luanit do të bëjë që të gjitha shenjat e zjarrit të kenë një fundjavë të mbushur plot pasion.

Dashi: Venusi kujdeset për ju

Keni kaluar një javë të lodhshme pasi planeti Mërkur është në kundërshtim me shenjën tuaj. Por për fat të mirë një Venus i ‘ngrohtë’ do të kujdeset për ju në fundjavë duke ju dhuruar ditë plot dashuri dhe pasion.

Luani: Fundjavë të shkëlqyer

Planeti Venus vazhdon të qëndrojë në shenjën e tuaj dhe është e gatshme për t’ju dhënë ditë vërtetet emocionuese nga pikëpamja e ndjenjave.Nisur nga ky ndikim i planetit Venus fundjava për ju do të jetë e mbushur me eksperienca të reja në fushën e ndjenjave.

Shigjetari: Takime të rëndësishme

Në fakt  ju keni në krah dhe planetin Venus dhe planetin Mërkur. Këtë fundjavë beqarët do të kenë takime që janë të destinuara të zgjasin. E shtuna dhe e diela do të jenë ditë të mbushura me emocion për ju të shenjës së Shigjetarit.   

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco