FOTO/ Aktorja e njohur shtatzënë për herë të tretë

FOTO/ Aktorja e njohur shtatzënë për herë të tretë

22:09, 21/09/2020

Aktorja Helen Flanagan është në pritje të ëmbël.

Lajmin e bukur e ka bërë vetë të ditur Helen në një postim në Instagram. 

Ajo dukej e qeshur, pranë të fejuarit, Scott Sinclair dhe me dy vajzat e tyre që mbanin ekon e bebushit në duar.

"Bebi numër 3, vjen në mars të 2021", shkruan 30 vjeçarja.

Helen dhe futbollisti Scott, janë njohur që në 2009 dhe janë fejuar në maj të 2018./Syri.net/

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco