Udhëtimet e Taynas nuk paskan të sosur dhe të gjithë kanë një pyetje: Kush po e shoqëron atë ?!

Udhëtimet e Taynas nuk paskan të sosur dhe të gjithë kanë një pyetje: Kush po e shoqëron atë ?!

10:47, 18/09/2020

Reperja e njohur kosovare, Tayna, ka udhëtuar shumë kohët e fundit .

Los Angelos,  Las Vegas e Beverly Hills ishin disa nga destinacionet e saj këtë verë.

Mirëpo, duket që këngëtarja nuk është mjaftuar me kaq, pasi destinacioni i saj i fundit na bërë të gjithëve ti kthejmë sytë nga ajo.

Në postimet e fundit në InstaStory, Tayna zbulon se tashmë ka fluturuar drejt Turqisë, ku do të kalojë gjithashtu disa ditë .

Nuk e dimë nëse Tayna po udhëton vetëm apo është në shoqërinë e dikujt, por ajo nuk na lë të kuptojmë asgjë nga fotot e saj.

ImageImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco