Covid-19/ Flet gruaja e Marquinhos: Fëmijët kanë kollë…

Covid-19/ Flet gruaja e Marquinhos: Fëmijët kanë kollë…

08:59, 05/09/2020
A+ Aa A-

Neymar, Di Maria, Paredes, Marquinhos, Icard dhe Navas janë lojtarët të cilët rezultuan pozitiv me Covid-19 pas pushimeve të tyre në Ibiza.

Dhe teksa Wanda apo Icard nuk janë pronocuar për këtë çështje, gruaja e Marquinhos ka bërë krejt të kundërt.

Ajo me anë të një statusi në llogarinë e saj në Istagram ka treguar sesi është gjendja e futbollistit dhe e gjithë familjes.

'Marquinhos shfaqi të gjitha simptomat e Covid-19, ethe, humbje të nuhatje por pas një dite gjendja e tij u përmisua’ shkroi Carol Cabrino e cila gjithashtu është pozitve.

Ajo më pas shtoi se dhe dy fëmijët e tyre kanë kollë dhe ethe dhe gjendja e tyre do të shqyrtohet sot.

E gjithë familja është në izolim në Paris.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco