Arbana gjen veten te ‘gabimi’ i Georgina Rodriguez-it

Arbana gjen veten te ‘gabimi’ i Georgina Rodriguez-it

08:24, 05/09/2020
A+ Aa A-

Bukuroshja Georgina Rodriguez shkëlqeu me look-un në festivalin e Filmit në Venecia.

Mirëpo, vëmendjen e mori një detaj i vogël në një prej veshjeve të saj.

Georgina kishte harruar të hiqte etiketën e xhaketës që kishte veshur dhe kjo nuk i shpëtoi syrit të paparacëve.

Image

Moderatorja Arbana Osmani ka publikuar në Instastory një foto të saj, duke u shprehur “Georgina është një prej nesh”.

Image

Vetë Arbana është përballur me një situatë të tillë, prandaj ajo disi ka gjetur veten.

"Nuk është se e kam vrarë mendjen ndonjëherë, por tashmë ndihem më mirë", ka shkruar me humor ajo.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco