Aktorja e mposhti Corornavirusin, ja si duket tani

Aktorja e mposhti Corornavirusin, ja si duket tani

22:33, 10/08/2020

Aktorja kolumbinae, Danna Garcia, e njohur për rolin e Normës te Pasionet e Fshehta, ka rezultuar me COVID-19.

Gjendja e saj ka qenë aq e keqe, saqë, mendoi që edhe të largohet nga vendi ku jeton, në mënyrë që ta ruaj familjen e saj, shkruan Syri Kosova.

Në Instagram, ajo ka hedhur një fotografi të re, ku shihet se tashmë u shërua nga virusi që po merr jetë në gjithë botën.

Në foto, ‘Norma’ pozoi me shumë stil dhe dukej mjaft mirë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco