'Capital T dhe Adrola janë në lidhje', reperi i jep përgjigjen e papritur ndjekësit

'Capital T dhe Adrola janë në lidhje', reperi i jep përgjigjen e papritur ndjekësit

21:37, 10/08/2020

Për ta u fol se janë në lidhje.

E për Capital T dhe Adrola Dushi po thuhet se akoma janë në lidhje, shkruan Syri Kosova.

E gjithë kjo erdhi fillimisht pasi Capital T kishte publikuar një fotografi krah modeles, duke lënë edhe një emoji zemër në positm.

Pasi filluan të qarkullojnë zërat për një romancë të mundshme mes tyre, u kuptua se Adrola ishte pjesë e klipit “C’est la vie” të reperit.

Por, tashmë ata të dy ende thuhet se kanë diçka më shumë se miqësi dhe zërave u hodhi ‘benzinë’ edhe më shumë Capital T së fundi.

Ai ka publikuar një video, ku një prej ndjekësve i shkruan “Capo dhe Adrola janë ne lidhje. Kapo e ka kaluar javën e fundit në pushime afër Tiranës dhe në Tiranë ku është parë sëbashku me Adrolën, p.sh ne Uka farm. Në Kep Merli të dy njihen prej kohësh dhe ku dëshmohet se ata janë më shumë se miq”.

Përgjigja e reperit ka lënë të gjithë pa fjalë, ku shkruan “Unë jam playboy”.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco