Gia Marie mahnit rrjetin me këtë imazh

Gia Marie mahnit rrjetin me këtë imazh

21:22, 04/08/2020

E bukura Gia Marie ka hedhur një fotografi të re në Instagram.

E më këtë imazh, ajo ka mahnitur gjithë ata që e ndjekin, kjo për shkak të formës se si pozoi, shkruan Syri Kosova.

Gia ishte e shtrirë dhe pozoi me pak rroba në trup.

Për shkak të pozicionit, ajo duket shumë joshëse.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco