Jennifer Aniston ndan foton e mikut të saj nga intubimi: Nuk kishte asnjë sëmundje të mëparshme

Jennifer Aniston ndan foton e mikut të saj nga intubimi: Nuk kishte asnjë sëmundje të mëparshme

12:10, 20/07/2020
A+ Aa A-

Aktorja e famshme, Jennifer Aniston, ka vendosur të japë mesazhin e saj për të sensibilizuar njerëzit që të mbajnë maskën dhe të respektojnë rregullat e sigurisë.

Ajo ka publikuar foton e një miku të saj të shtruar në spital, për të cilin thotë se nuk ka patur asnjë sëmundje të mëparshme.

Ai quhet Kevin, foto është shkrepur në reanimacion, dhe ai ka qenë krejtësisht i shëndetshëm para infektimit.

Pas mesazhin të dhënë aktorja sqaron se fotoja është realizuar në fillim të prillit dhe fatmirësisht shoku i saj po e merr veten.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco