Jonida pozon joshëse nga pushimet, Romeo Veshaj nuk i reziston dot

Jonida pozon joshëse nga pushimet, Romeo Veshaj nuk i reziston dot

08:17, 13/07/2020

Romeo dhe Jonida Maliqi janë kthyer në një ndër çiftet më të pëlqyer nga publiku.

Nëse më parë preferonin ta ruanin lidhjen e tyre jashtë vëmendjes së mediave dhe publikut, tani nuk fshihen më.

Dyshja nuk i kursejnë fotot/ videot dhe dedikimet romantike në rrjete sociale.

Romeo dhe Jonida janë padyshim më të dashuruar se kurrë dhe këtë e tregojnë komentet me përkëdheli në Instagram.

Image

Jonida ka publikuar së fundmi disa foto nga pushimet në jug dhe Romeo nuk i ka rezituar dot.

"Yll deti se qielli ka shumë", i ka shkruar ai.

Këngëtarja ia ka kthyer menjëherë komentin, duke i shkruar: "I peshkaqën dëti".

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco