Ledri Vula feston ditëlindjen dhe zbulon dëshirën e tij për këtë vit

Ledri Vula feston ditëlindjen dhe zbulon dëshirën e tij për këtë vit

13:42, 10/07/2020

Reperi i njohur, Ledri Vula, feston sot ditën e tij të lindjes.

Ai mbush 34 vjeç dhe ka marrë urime të shumta nga miq dhe fansa, por pa dyshim më i veçanti është ai i nënës së tij.

Ajo ka publikuar një foto pranë të birit dhe shkruan: “Shnet e jetë syni ninit”.

Image

Po ashtu reperi ka zbuluar edhe një dëshirë të tijën në këtë ditëlindje.

“Dëshira ime për këtë vit është të kthehem me koncert e me jua pa duart nalt 1010”, shkruan reperi.

Edhe fansat e tij mezi po presin ta shohin reperin të përformojë sërish me hitet e tij më të reja.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

???? deshira jem per ket vit osht mu kthy nkoncert e ma jau pa durt nalt 1010

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco