Kiara dhe Butrinti nuk janë më bashkë...

Kiara dhe Butrinti nuk janë më bashkë...

23:46, 07/07/2020

Një pyetje si kjo s'ka mundur si t'i mos i bëhej.

Kiara Tito ka qenë e përfolur për një lidhje me Butrint Imerin, por, me të siç duket më nuk është.

Së fundi, moderatorja i është përgjigjur pyetjeve të ndjekësve, të cilët nuk harruan ta pyesnin atë se a është në lidhje.

Ajo dha përgjigjen e prerë duke thënë se nuk është në lidhje për momentin.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco