Tortë qesharake, ja surpriza e Marinës për ditëlindjen e Getit

Tortë qesharake, ja surpriza e Marinës për ditëlindjen e Getit

23:48, 03/07/2020

Lideri i Babastars, Getoar Selimi sot ka një ditë të veçantë.

Kjo se, ai feston ditëlindjen dhe është bërë 38 vjeçar, shkruan Syri Kosova.

Urimet në adresë të tij kanë shpërthyer sapo ora ka shënuar 00:00, e po ashtu edhe surprizat.

Bashkëshortja e tij, prezantuesja Marina Vjollca e ka befasuar me një tortë e cila ka formën e një prej skenave të klipit të ri të tij, “Je t’aime”.

Në ëmbëlsirë, shihet edhe fytyra e Getit dhe trupi i tij e kjo tortë ishte shumë qesharake.

0

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco