FOTO/ Ja si duket dhoma e Wanda Naras

FOTO/ Ja si duket dhoma e Wanda Naras

23:19, 27/02/2020

Pozat provokative i ka në qejf.

Bashkëshortja e Mauro Icardit,Wanda Nara, po vazhdon të marrë vëmendjen në rrjete sociale.

Ajo është aktive në Instagram dhe me ndjekësit ndan shpesh fotografi, nga më të ndryshmet e më provokativet.

Së fundmi ka pozuar nga dhoma e gjumit dhe ka pranuar komente të shumta në rrjete sociale.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco