Viola Spiro merr vendimin drastik: Nuk do më shihni më me…

Viola Spiro merr vendimin drastik: Nuk do më shihni më me…

22:51, 23/01/2020

Moderatorja e njohur e sportit, Viola Spiro, ka treguar se ka marrë një vendim përsa i përket veshjeve të saj dhe pamjes së jashtme.

E ftuar sot në “Wake Up” ajo sqaroi se nuk i pëlqen kur shikon fotot e saj me bikini. Madje do të preferonte fotot me golf deri tek hunda.

'Këto janë foto të para dy vitesh dhe nuk ka shans të postoj më foto me bikini.

Asnjëherë nuk mund të më shohësh totalisht me bikini. Mendoj se jam rritur, nuk e shoh dot më veten ashtu. Nuk do më pëlqente të shfaqesha gjithë kohës ashtu dua të largohem nga epitetet vajza seksi, gjëra kshu.

Kam qenë e vogël kur nuk i mendonim gjërat, postimet, nuk më komplekson thjesht mendoj se është më mirë për figurën time të jem serioze.

Ishte një moment që po shikoja veten time në verë dhe thashë që do ishte më mirë ta shikoja veten me golfin deri tek hunda'.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco