Prezantuesja e njohur kërkon falje për talljen e aktorit Joaquin Phoenix, për shkak të buzës së çarë

Prezantuesja e njohur kërkon falje për talljen e aktorit Joaquin Phoenix, për shkak të buzës së çarë

20:02, 17/01/2020

Wendy WilliamsPrezantuesja e njohur, Wendy Williams ka kërkuar falje pasi përqeshi aktorin e filmit ‘Joker‘ për buzën e çarë.Williams, kërkoi falje në rrjete sociale pasi që kishte marrë komente të shumta negative, shkruan DailyMail.

Ajo gjithashtu premtoi të dhurojë para për operacionin ‘Smile‘ dhe Shoqatën Amerikane Cleft Palate-Craniofacial për të ndihmuar familjet që kanë nevojë për këtë anomali.

Image

Falja e saj, erdhi në një përgjigje për futbollistin kanadez Adam Bighill, i cili e kritikoi Wendy-n për veprimin e saj. Ai lindi  me atë, po ashtu djali i tij ka buzën e çarë.

Ai publikoi një foto të djalit Beau menjëherë para se fëmija të shkonte në operacion. Bighill, arriti te Wendy për pesë ditë para se të merrte përfundimisht një kërkim falje.

Ajo u përgjigj në Twittër duke thënë: ‘Ne po mendojmë sot për Beau ndërsa ai është në operacion.’

Image

Wendy vazhdoi të thotë: ‘Dua të kërkoj falje për komunitetin në nderim te Beau, emisioni jonë po i dhuron @operationsmile dhe @AmerCleftPalate dhe inkurajon Wendy Watchers tonë të mësojë më shumë dhe të ndihmojë mbështetjen e komunitetit të copëtuar.’

Bighill fali Williams në Twitter, duke iu përgjigjur: ‘Faleminderit @WendyWilliams për faljen tuaj, dhurimin tuaj dhe për mendimin e Beau sot për operacionin e tij. Unë ju fal dhe ju inkurajoj edhe të tjerët. te uroj gjithe te mirat’.

Image

Para saj, Williams e gjeti veten edhe te pamja tërheqëse e aktorit Joaquin. Duke e përshkruar atë, prezantuesja tregoi me gjeste trupore se si e ka buzën aktori që shpesh e mbulon atë me mjekër.

“Kur ai rruan mustaqet, ka një thyerje të flokëve”, tha ajo. ‘Ai është një nga ata – si e quani? Rrofsh buzën, hap qiellzën ’.

Ajo më gisht preku buzën e saj sikur të vuante nga kjo gjendje, një defekt i zakonshëm i lindjes që ndodh kur buza ose goja e një fëmije nuk formohen siç duhet gjatë shtatzënisë.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco